2017. november 25. szombat

Duna Nagybajcsnál

Több
2013 szept. 27 11:14 #2 Írta: anubis
anubis létrehozta a témát: Duna Nagybajcsnál
Sziasztok!
Készülök a jövő héten Nagybajcshoz horgászni. nagy helyismeretem nincs. Tudnátok tanácsot adni, merre üljek, mire érdemes mostanság szerelni?
előre is köszi

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
2013 szept. 28 18:54 #3 Írta: csabi710
csabi710 válaszolt a témára: Duna Nagybajcsnál
Szia!
Nagybajcsnál az alsó zárás szokott a legjobb lenni. Ki kell menni a zárás végére és onnan befele-lefele dobni(márnára feederrel).
Dévérre rakóssal/bolognaival) a derekán kell megállni és onnan le vagy felfele is érdemes próbálkozni.
Ha esetleg telt ház van, akkor a "bikalegelő" is szóba jöhet. Ezt úgy találod meg, hogy a zárásra felérve balra fordulsz és addig menj, amíg egy lejárónál a töltés lábától 50-60 méterre egy kettős vízáteresztő betongyűrű van lefektetve(ami csak nagy víznél funkcionál), itt menj a partig, kövesd az utat, és a zárás felett 50-60 méterre van egy jó hely.

Sok sikert, majd számolj be az eredményről!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
2013 szept. 29 12:02 #4 Írta: anubis
anubis válaszolt a témára: Duna Nagybajcsnál
az alsó zárás a Honvéd utca végétől jobbra lévő, rövid zárást jelenti???
én a kettővel felette lévőt nézegettem,

Több
2013 szept. 29 13:09 #5 Írta: csabi710
Igen, azt jelenti, de lehet hogy már készülnek vermelni a dévérek, akkor az általad említett "szokott" jó lenni dévérre. Mindenesetre nézelődj, mert ha ott bukik a dévér, akkor egyértelműen ott kell megpróbálni.

Több
2013 okt. 07 08:28 #6 Írta: anubis
anubis válaszolt a témára: Duna Nagybajcsnál
szia,
hát a hétvége nem sikerült. elautóztam 50 km-t, majdnem odaértem, mire nejem rámtelefonál, hogy a papírjaim otthon hagytam, köztük az engedélyem is.
húúú de ideges voltam, be is fejeztem a horgászatot aznapra...
majd talán a rábára kijutok a héten árpás-ra. állítólag a híd környéke is jó szokott lenni márnából...
üdv

Norbi

Több
2013 okt. 08 16:31 #8 Írta: csabi710
Sajnálattal olvastam az eredményt.
Milyen messziről autóztál?
Én Ásványrárónál szoktam bejárni a régi főmederre paducozni és márnázni, ha összetudjuk hangolni egyszer elviszlek szívesen.

Oldalmegjelenítési idő: 1.593 másodperc

Belépés